Dec 9, 2011
admin

Načo myslieť pri výbere hodiniek


Pre niekoho predstavujú módny hit, iní ocenia ich praktickosť. Sú stále s vami, nepotrebujete ich hľadať v kabelke alebo v ruksaku ako mobilný telefón, pretože ich máte priamo na tele. Hodinky. Pokiaľ vidíme v starých filmoch hodinky zavesené na vestičkách, neznamená to, že dnes také nenájdete. Tak ako iné veci, aj hodinky sa vyrábajú „od výmyslu sveta“. Existujú analógové, digitálne, hodinky so stopkami či rôznymi funkciami. Ako prvé rozdelenie, ktoré zaiste poznáte, je na ženské a mužské a unisex hodinky.

Ženské sú veľakrát jemnejšie, naproti tomu mužské pôsobia mohutne. Unisex je jednoducho stred. Ďalšie delenie poznáme na spoločenské, športové a univerzálne. Každé majú samozrejme svoje špecifiká. 90% ľudí za najdôležitejší parameter pri výbere hodiniek, považujú ich vzhľad. Áno, mali by sa nám hodinky páčiť. Ak budeme k nejakej veci cítiť averziu, asi ťažko si ju dáte na seba. Nemali by sme však zapomínať na funkčnosť hodiniek. A teda je potrebné, aby sme ich kupovali podľa štýlu obliekania, ktorý preferujeme.

Leave a comment

Dámske topánky Svetove.sk www.sperky-obleceni.cz Bižuterie Cindynka eFaBOS.cz - Prodej bižuterie

Pánské hodinky pro piloty z limitované kolekce Luftbrücke. Tyto elegantní letecké hodinky byly vyrobeny k připomenutí významné letecké operace spojenecký sil.

Kvalitné sedacie súpravy od slovenského výrobcu. Vyskúšajte tú pravú sedačku pre Vás! Sedacie súpravy Milénium - Šípoš.

Stránky