Nov 25, 2011
admin

Odolnosť hodiniek

V čase mobilných telefónov sa stali hodinky prejavom praktického človeka. Nosí ich človek, ktorý má rád praktickosť ale aj štýl a módu. Majú jedno výhodu, ktorú im nikto nevezme. Sú vždy veľmi blízko vás. Kým mobil hľadáte vo vašej taške, hodinky máte na ruke.
Hodinky rozdeľujeme na hodinky do spoločnosti, na športovanie, či univerzálne hodinky. Každé sa vyznačujú svojou funkčnosťou, vzhľadovým a materiálovým prevedením. Pochopiteľne, športové hodinky musia byť odolnejšie, minimálne vodeodolné na dážď- water resistant. Pokiaľ ich chceme používať na potápanie, ne potrebné aby boli vodotesné, a teda boli označené ako water proof. Odolnosť súvisí aj so sklom na hodinkách. To môže byť akrylátové čiže plastové, minerálne alebo zafírové. Plastové sklíčka sa vyznačujú nízkou cenou, pružnosťou a tým aj vysokou odolnosťou voči rozbitiu. Toto sklo je náchylné na poškriabanie, ale to sa dá ľahko preleštiť.

Leave a comment

Dámske topánky Svetove.sk www.sperky-obleceni.cz Bižuterie Cindynka eFaBOS.cz - Prodej bižuterie

Pánské hodinky pro piloty z limitované kolekce Luftbrücke. Tyto elegantní letecké hodinky byly vyrobeny k připomenutí významné letecké operace spojenecký sil.

Kvalitné sedacie súpravy od slovenského výrobcu. Vyskúšajte tú pravú sedačku pre Vás! Sedacie súpravy Milénium - Šípoš.

Stránky