Dec 5, 2011
admin

Športové, univerzálne, spoločenské

V dobe mobilných telefónov by sa zdalo, že klasické náramkové hodinky sú zatlačené do kúta. No nie je tomu tak. Tak ako šaty, aj hodinky sa rozdeľujú podľa príležitosti, kam ich nosíme. A to na športové, spoločenské a univerzálne. Podľa toho, o aké hodinky ide, podľa toho sú na nich použité materiály, technológie a funkčnosť.
Športové hodinky sú tie, ktoré vidíme na zápästiach u väčšiny ľudí. Prečo je tomu tak? Nízka cena, odolné materiály a pohodlné nosenie. Jednoducho ekonomické riešenie. Na zobrazovanie času je používaný displej, ktorý ukazuje okrem času aj pokročilé funkcie ako dátum, kalendár, budík. U drahších modelov sa môžeme stretnúť s pokročilými funkciami ako kompas, výškomer, tlakomer a iné špeciality. Špeciálnou skupinou sú hodinky pre adrenalínové či konkrétne športy. Máme na mysli hodinky na potápanie, horolezectvo, outdoor športy. Dôvodom je samozrejme maximálna odolnosť voči poškriabaniu, či inému poškodeniu.

Leave a comment

Dámske topánky Svetove.sk www.sperky-obleceni.cz Bižuterie Cindynka eFaBOS.cz - Prodej bižuterie

Pánské hodinky pro piloty z limitované kolekce Luftbrücke. Tyto elegantní letecké hodinky byly vyrobeny k připomenutí významné letecké operace spojenecký sil.

Kvalitné sedacie súpravy od slovenského výrobcu. Vyskúšajte tú pravú sedačku pre Vás! Sedacie súpravy Milénium - Šípoš.

Stránky